Cevre Pharmacy

2.2
(6)

Bornova Cevre Pharmacy adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. No:237 D:1A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 66 25

Bornova Cevre Pharmacy Yol Tarifi

Cevre Pharmacy İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. No:237 D:1A, Bornova – İzmir olan Cevre Pharmacy, işletmesine (0232) 374 66 25 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cevre Pharmacy ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cevre Pharmacy yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cevre Pharmacy hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cevre Pharmacy ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cevre Pharmacy ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cevre Pharmacy için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cevre Pharmacy bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cevre Pharmacy sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Cevre Pharmacy Yorumları

  1. Reçete edilen ilacımın fiyatını sormak için gittim. Direkt ilacın satışını yaptılar. Reçetemin fotokopisini istediğimde ise “bizde fotokopi yok” dediler. Acaba ilacım iğne olsaydı ve enjeksiyon için reçeteye ihtiyacım olsaydı ne yapacaklardı ? Ya da ilacım sigorta ödemesi dışında bir ilaç olsaydı ne olacaktı ? KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM.

Yoruma kapalı.