Burger Boss

2.7
(41)

Bornova Burger Boss adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Zafer Cd. 36 B, Bornova – İzmir

Telefon : 0553 904 07 86

Bornova Burger Boss Yol Tarifi

Burger Boss İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Zafer Cd. 36 B, Bornova – İzmir olan Burger Boss, işletmesine 0553 904 07 86 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Burger Boss ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Burger Boss yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Burger Boss hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Burger Boss ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Burger Boss ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Burger Boss için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Burger Boss bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Burger Boss sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 41

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Burger Boss Yorumları

  1. Kesinlikle ve kesinlikle tercih etmeyin. Getir üzerinden sipariş verdim ve 2 saatte geldi, zorla iade ettim müşteri hizmetlerine bağlanarak. İşinize saygınız yok, bir de “yoğunluk var ondan geç geldi” diyorsunuz utanmadan. Hiçbir yoğunluk 2 saat geç getirmenize sebep olamaz, olmamalı. Ayrıca yoğunluk olduğuna inanmıyorum çünkü sizden bir kere sipariş veren bir daha vermez neye bulaştığını bildiği için. Yaptığınız işten utanın, bu gidişle 1 tane bile müşteriniz kalmayacak.

  2. 45 dk da geldi. mesafe uzak olduğu için ılıktı hersey sorun etmedik tadi güzeldi mükemmel değildi ama begendik

  3. yemek sepeti üzerinden sipariş verdik 16 dakikada geldi evka3e tavuk burger de hamburger de güzeldi tahmin ettiğimizden büyüktü patatesler ılık hamburgerler sıcak geldi hamburgerler biraz yağlıydı ekmeği yumuşamıştı onun dışında bir sorun yoktu indirim üzerinden sipariş vermemize rağmen sıcak ve 16 dakikada gelmesi güzeldi

  4. Yemeksepetinden sipariş verdik bundan 1 saat önce. Siparişimiz gelmediği için 47dk geçince aradık telefona çıkan bayan arkadaş kuryenin yoğunluğundan dolayı yeni çıktığını 10dk içinde geleceğini söyledi. Daha sonra 10dk geçmesine rağmen gelmedi tekrar aradım bu sefer başka biri çıktı telefona bu sefer tam 60dk olmuştu sonra iptal edip göndermediler

Yoruma kapalı.