Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü

4.1
(14)

Bornova Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 49 22

Bornova Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Bornova – İzmir olan Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü, işletmesine (0232) 343 49 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege Üniversitesi Türk Dünyası Araştırmaları Enstitüsü Yorumları

  1. Yeni binada birçok bölümün bulunduğu bir yer

  2. Türkçedeki dil Yanlışlarım yüzünden çok zorluk yaşadım. Çünkü ben ana dilimdeki kelimeleri kullanmaya devam ediyorum. Ama iyi ki Türkçe öğrendik

Yoruma kapalı.