Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi

3
(3)

Bornova Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. No:241/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 53 45

Bornova Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi Yol Tarifi

Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. No:241/A, Bornova – İzmir olan Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi, işletmesine (0232) 339 53 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 3

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Garanti Bbva Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı Şubesi Yorumları

  1. Garanti Bankası Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Bağlı bir Şubedir. Şubede kendinizi sanki evinizde hissedersiniz, Güleryüzlü bir hizmet sunulmaktadır.

  2. Diğer şubelere göre daha tenha. Sıra derdi yok. İşini bitirmek daha hızlı.

Yoruma kapalı.