Pasaport Pizza Küçükpark

3.8
(144)

Bornova Pasaportpizza Küçükpark adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Zafer Cd. 6/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 19 19

Bornova Pasaportpizza Küçükpark Yol Tarifi

Pasaportpizza Küçükpark İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Zafer Cd. 6/A, Bornova – İzmir olan Pasaportpizza Küçükpark, işletmesine (0232) 339 19 19 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Pasaportpizza Küçükpark ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Pasaportpizza Küçükpark yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Pasaportpizza Küçükpark hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Pasaportpizza Küçükpark ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Pasaportpizza Küçükpark ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Pasaportpizza Küçükpark için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Pasaportpizza Küçükpark bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Pasaportpizza Küçükpark sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 144

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Pasaport Pizza Küçükpark Yorumları

  1. Bu kadar kötü 2 adet pizza daha önce yememistim. Paranıza yazık Bimdeki pizzalardan alın daha iyi bu kadar net söylüyorum. Yazık

  2. süper denenecek bi lezzet değil ama ortalamanın da bi tık üstünde.

  3. Lütfen kuryeleri hızlı motor kullanmaya zorlamayın

  4. Restaurant biraz küçük ve çalışma alanları dar olmasına karşın işlemleri hızlı bir şekilde yapmaya gayret ediyorlar. Fakat çok hijyenik bir yer gibi gelmedi. Masa temizliğine daha dikkat edilmeli.

  5. Kuryeleri çalışmıyor galiba siparişimi iptal ettiler. İş yapmayacaksan kapat git. Sonra pandemi kapanmalarında ağlıyorsunuz para kazanmıyoruz diye, ikiyüzlülük!

Yoruma kapalı.