Hali̇l Eczanesi̇

4.8
(12)

Bornova Hali̇l Eczanesi̇ adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kızılay, 491/1. Sk. No:1 D:1A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 60 74

Bornova Hali̇l Eczanesi̇ Yol Tarifi

Hali̇l Eczanesi̇ İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kızılay, 491/1. Sk. No:1 D:1A, Bornova – İzmir olan Hali̇l Eczanesi̇, işletmesine (0232) 373 60 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hali̇l Eczanesi̇ ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hali̇l Eczanesi̇ yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hali̇l Eczanesi̇ hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hali̇l Eczanesi̇ ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hali̇l Eczanesi̇ ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hali̇l Eczanesi̇ için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hali̇l Eczanesi̇ bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hali̇l Eczanesi̇ sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 12

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hali̇l Eczanesi̇ Yorumları

  1. Güler yüzlü ,hijyenik ve temiz bir eczane. Allah razı olsun. Yiğit bey ve eczacı Halil bey ilgili, güler yüzlü ve Samimiler. Hep böyle güzel yürekli kalın olur mu? Saygılarımla

  2. Güler yüzlü temiz hijyenik bir eczane. Halil bey, Yiğit bey, elvan hanım ve İrem hanıma çok teşekkürler.. Bornovanin en iyi en uygun eczanesi..

  3. İlgi alaka ve guler yuzlu oln tek ezanemiz iyiki varsiniz. Sizi seviyoruz. Calisanlari. Ve halil bey olmakla birlikde. Tanidigi en iyi. Ezanelerden biri on yildiz olsa onunuda vere bilicegim tek. Yer

  4. Eczacı Halil bey, Elvan hanım ve çalışanları çok sıcak kanlı ve samimiler. Fiyatlar da çok uygun bence Bornova’nın en iyi eczanesi ????????????

Yoruma kapalı.