Hedef Game Arena

4.5
(79)

Bornova Hedef Game Arena adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 62. Sk. 9 A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 84 30

Bornova Hedef Game Arena Yol Tarifi

Hedef Game Arena İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 62. Sk. 9 A, Bornova – İzmir olan Hedef Game Arena, işletmesine (0232) 388 84 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hedef Game Arena ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Hedef Game Arena yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Hedef Game Arena hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Hedef Game Arena ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Hedef Game Arena ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Hedef Game Arena için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Hedef Game Arena bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Hedef Game Arena sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 79

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Hedef Game Arena Yorumları

  1. Oldukça iyi bir yer bilgisayarlar ve hizmet oldukça iyi sadece fiyatı olması gerekenden 1 TL fazla gibi ama yinede 5 yıldız veriyorum.

    EDİT YORUMA CEVAP: sizede hak veriyorum tabi ama siz bilgisayarları ve ekipmanları aldığınızda dolar 6 TL civarıydı.

  2. Harika bir İnternet kafe cihazlar olsun çalışanları olsun her şey üst düzey pandemi sürecinde sosyal mesafeli masalarıyla gayet güzel iş çıkartmışlar. tavsiye ederim 🙂

  3. Kız kıza gittiğimiz güzel ortam hiç bir sorun yaşamadık işletmecisine teşekkür ederiz.

  4. temizlik hijyen kalite hız güler yüz ve ilgi hepsi bir arada…
    teşekkürler hedef game arena

  5. Gerçekten muazzam ekipman ve bilgisayarlar var temiz ve nezih bir ortam. kesinlikle tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.