İzmir Bornova College

3.7
(46)

Bornova İzmir Bornova College adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 116/5. Sk. No:4, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 27 29

Bornova İzmir Bornova College Yol Tarifi

İzmir Bornova College İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 116/5. Sk. No:4, Bornova – İzmir olan İzmir Bornova College, işletmesine (0232) 342 27 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Bornova College ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Bornova College yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Bornova College hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Bornova College ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Bornova College ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Bornova College için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Bornova College bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Bornova College sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.7 / 5. Toplam Oy : 46

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Bornova College Yorumları

  1. bu okul ögrencileri sadece para olarak görüyor öğretmenlerin cogunun psikolojik sorunları var okul idaresi müdür müdür yardimcilari asla yardimci olmuyor her sene yüzde yüz basari yazmaları tamamen dolandiricilik her sene 12 lerin yarisi mezuna kalıyor bir yildizi bile haketmeyen bir okul

  2. Anasınıfı’ndan 9. Sınıfa kadar bu okulda okudum Okul çok güzel değerli cana yakın öğretmenleri var.Çok başarılı disiplinli bir okul Büyük bir bahçesi var her cumartesi ortaokul ve lise için kurslar var Bu okulu öneriyorum(Çıkarım yok) 😀

  3. Pandemi döneminde , hiç kuşkusuz temiz hijyenik kurumlar hepimizin tercihi, bu beklentileri karşılayacak önemler Bornova Sınav Kolejinde alınmaktadır.

  4. 2 çocuğum Bornova kolejinde. Velisi olarak iyiki varsın Bornova Koleji…

Yoruma kapalı.