Karizma Erkek Kuaförü

4
(4)

Bornova Karizma Erkek Kuaförü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 2. Sk. No:8/b, Bornova – İzmir

Telefon : 0544 393 16 72

Bornova Karizma Erkek Kuaförü Yol Tarifi

Karizma Erkek Kuaförü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 2. Sk. No:8/b, Bornova – İzmir olan Karizma Erkek Kuaförü, işletmesine 0544 393 16 72 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Karizma Erkek Kuaförü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Karizma Erkek Kuaförü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Karizma Erkek Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Karizma Erkek Kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Karizma Erkek Kuaförü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Karizma Erkek Kuaförü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Karizma Erkek Kuaförü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Karizma Erkek Kuaförü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Karizma Erkek Kuaförü Yorumları

  1. Kuaför salonu çalıştıran Zafer arkadaşımız hem iyi bir şahsiyet hem de karakteri sağlamdır. Fiyatları uygun kesimi güzel muhabbeti hoştur.

Yoruma kapalı.