Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı

4.8
(138)

Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 61. Sk. No:1, Bornova – İzmir

Telefon : 0555 395 59 87

Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı Yol Tarifi

Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 61. Sk. No:1, Bornova – İzmir olan Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı, işletmesine 0555 395 59 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 138

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kızılok Bilgisayar Tamiri & Laptop Onarımı Yorumları

  1. Bilgisayarımdaki sorunu kısa sürede bulup onardılar. Artık aynı sorunu yaşamıyorum umarım memnuniyetim devam eder. Bilgisayarımda bir sorun olduğunda gönül rahatlığı ile gidebileceğim bir yer. İlgili ve iyi iletişimleri var. Ayrıca hayvan dostu bir işletme olması sevindirici. Teşekkür ediyorum.

  2. Arızalı laptopımı diğer bilgisayarcılara göre çok daha hızlı ve daha uygun bir fiyata tamir etti, beni büyük bir dertten kurtardı. Kendisine çok teşekkür ederim, gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz

  3. Tamir/Bakım sürecinden sonra iletişime geçip danışabilirsiniz. Çok anlayışlı ve samimi. 5 yıldız veremedim çünkü acil bir probleminiz varsa öncesinden iletişime geçip sormamız gerektiğini düşünüyorum tabi ki problemin boyutuna göre değişir. İyi çalışmalar

  4. Cok iyi bir bilgisayar cı sorunumu cozdu fiyatları iyi. guvenilir bilgisayarcı bulmak bu devirde önemli. Herkese tavsiye ederim.

Yoruma kapalı.