Adem Exclusive

4
(99)

Bornova Adem Exclusive adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. 473 B, Bayraklı – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Adem Exclusive Yol Tarifi

Adem Exclusive İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. 473 B, Bayraklı – İzmir olan Adem Exclusive, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Adem Exclusive ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Adem Exclusive yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Adem Exclusive hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Adem Exclusive ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Adem Exclusive ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Adem Exclusive için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Adem Exclusive bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Adem Exclusive sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 99

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Adem Exclusive Yorumları

  1. Ürünleri güzel kaliteli fakat bence bir butik olarak fiyatları pahalı caddenin karşısında olan diğer butiklere oranla isim yapmasının farkı olduğunu düşünüyorum.

  2. Ürünü alırken deneme yapılmasına izin vermiyor. İndirimli ürün ise iade ve değişim yapmıyor. Dikkatli olun

  3. Fiyatlari bazı ürünlerin kalitesine nazaran çok pahalı

  4. Çok güzel, modern yeni modellerin bol olduğu şık ufak bir mağaza. Ulaşın kolay, park sorunu yok yan sokaklara park edilebilir. Çalışanlar ilgili ve tecrübeli görünüyorlar. Fiyatlar piyasa fiyatıyla aynı, internet alışverişlerinden se mağazalardan görerek alışveriş yapmak daha zevkli tavsiye ederim….

Yoruma kapalı.