Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu

4.8
(16)

Bornova Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 161. Sk. No:20, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 40 40

Bornova Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu Yol Tarifi

Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 161. Sk. No:20, Bornova – İzmir olan Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu, işletmesine (0232) 373 40 40 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.8 / 5. Toplam Oy : 16

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Küçükpark Dumlupınar Sürücü Kursu Yorumları

  1. Öncelikle, sabırlı ve size yapabileceğinizi hissettiren size sizden daha çok güvenen hocalarla çalışma fırsatı buluyorsunuz . Özellikle kurs sorumlusu Derya hanımın ilgisini mütevazıligina hayran kaldık . Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ediyorum ????

  2. CUma akşamı çok kaliteli bilgilendirici bir görüşme yaptık Derya hanımla güleryüzle karşılandım bugün de Ali beyle raporu hallettik çok destek oldular teşekkür etmeden duramadım. Çok teşekkür ederim

  3. Kendilerinden ehliyet almış biri olarak söylemeliyim ki ilgi ve alakada bir numaralar. İşletmenin başında ki insanlardan, öğretmenlerine kadar hiç ilgilerini eksik etmediler. Her adaylarıyla birebir ilgileniyorlar. Gördüğüm en iyi sürücü kurslarından biri. Tereddüt etmeden gidebilirsiniz.

  4. Hocalarimiz profesyonel hepsi çok iyiler dersler çok güzel geçiyor kalma ihtimaliniz çok düşük tatlı dilli hocalarımızın hepsine çok teşekkür ederim ????

  5. Pek bilgim olmadan başladığım kursta tek seferde ehliyet alarak sürecimi tamamladım.Aklınızda soru varsa düşünmeden tercih edebilirsiniz 🙂

Yoruma kapalı.