Midyeci Midye Dolma

4.3
(82)

Bornova Midyeci Midye Dolma adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:133, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Midyeci Midye Dolma Yol Tarifi

Midyeci Midye Dolma

Midyeci Midye Dolma İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Yüzbaşı İbrahim Hakkı Cd. No:133, Bornova – İzmir olan Midyeci Midye Dolma, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Midyeci Midye Dolma ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Midyeci Midye Dolma yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Midyeci Midye Dolma hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Midyeci Midye Dolma ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Midyeci Midye Dolma ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Midyeci Midye Dolma için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Midyeci Midye Dolma bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Midyeci Midye Dolma sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 82

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Midyeci Midye Dolma Yorumları

  1. Mekan güzel, midye lezzetli ve taze. Çalışanlar ilgili güleryüzlü tek sorun bölgedeki benzer mekanlara göre birası biraz pahalı

  2. İzmirde yediğim en iyi midyecilerden biriydi, artık bira midyesiz gitmiyor…

  3. midye bira ikilisi süper ama midyelerin içinden çok bayat çıkmaya başladı. eskiden hep taptazeydi

Yoruma kapalı.