Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu

4.6
(11)

Bornova Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 153. Sk. 51 B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 42 88

Bornova Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu Yol Tarifi

Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 153. Sk. 51 B, Bornova – İzmir olan Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu, işletmesine (0232) 343 42 88 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 11

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Lal Manikür Pedikür Ağda Salonu Yorumları

  1. Kaşlarımın temizlenmesini istemiştim ama maalesef 1 dk içinde uçlarım çok kısalmış ve temizlenecek yerler temizlenmemiş.
    Böylelikle tembih ettiğim halde kaşlarımın formu bozuldu! Tavsiye etmiyorum…

  2. Guleryuz profesyonel yaklaşım ve işinin ehli insanlarla çalışmak güzel teşekküler Ayten ciğim ve Zülfiye cigim

Yoruma kapalı.