Papatya Ev Yemekleri

4.6
(66)

Bornova Papatya Ev Yemekleri adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, 267/1. Sk. No:8, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 935 37 95

Bornova Papatya Ev Yemekleri Yol Tarifi

Papatya Ev Yemekleri İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, 267/1. Sk. No:8, Bayraklı – İzmir olan Papatya Ev Yemekleri, işletmesine (0232) 935 37 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Papatya Ev Yemekleri ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Papatya Ev Yemekleri yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Papatya Ev Yemekleri hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Papatya Ev Yemekleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Papatya Ev Yemekleri ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Papatya Ev Yemekleri için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Papatya Ev Yemekleri bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Papatya Ev Yemekleri sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.6 / 5. Toplam Oy : 66

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Papatya Ev Yemekleri Yorumları

  1. Kullandıkları malzemeleri özenle seçmeleri nedeniyle yemekleri çok leziz ve enfes…
    Çalışanları ise, Güler yüzlü, nazik, kibar ve sevecen. Bu mekanda kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz. İyi ki varsınız Papatya Ev Yemekleri Ailesi????????????????????????

  2. Ben hayatımda böyle güzel humus yemedim ve bütün yemekler çok güzel kesinlikle gitmelisiniz

  3. Eğer yemekler bitmeden yetişebilirseniz ege yemeklerinin en güzel örneklerini bulabileceğiniz çok nadir yerlerden. Deneyip de bayilmadığımız hiçbir yemek olmadı şimdiye kadar. Gerçekten anne evinde yapılmış gibi lezzetli ve özenli yemekleri hızlı servisi ve gayet uygun fiyatları ile dört dörtlük bir öğle yemeği için her zaman tercih edilebilir.

  4. Kendi ürettikleri lezzetli yemekleri ve güler yüzlü hizmeti ile denemeniz gereken bir yer

Yoruma kapalı.