Maxwell Burger

4.3
(293)

Bornova Maxwell Burger adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 162. Sk. No:8/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 20 14

Bornova Maxwell Burger Yol Tarifi

Maxwell Burger İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 162. Sk. No:8/A, Bornova – İzmir olan Maxwell Burger, işletmesine (0232) 339 20 14 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Maxwell Burger ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Maxwell Burger yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Maxwell Burger hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Maxwell Burger ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Maxwell Burger ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Maxwell Burger için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Maxwell Burger bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Maxwell Burger sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 293

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Maxwell Burger Yorumları

  1. Hiç gitmedim. Yemeklerinide yemedim burdan baktım güzelmiş. Menüyü koymuşlar fiyatlarıda fena değil. Ama cebime baktım param yetmedi. Belki birgün nasip olur.

  2. Oldukca sık sipariş verdiğimiz güzel bir mekan hamburgerleri efsane tavsiye ederim

  3. Burgeri lezzetli, özellikle bacon ????. Fakat patatesleri çok beğenmedim geliştirilebilir.

  4. Burgerler çok güzeldi. 3 veya 2 kişi gidiyorsanız kişi sayısına özel kampanyalar var.

Yoruma kapalı.