Eczane Kulaksızoğlu

3.4
(5)

Bornova Eczane Kulaksızoğlu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 168. Sk. No:8 D:E, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 10 54

Bornova Eczane Kulaksızoğlu Yol Tarifi

Eczane Kulaksızoğlu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 168. Sk. No:8 D:E, Bornova – İzmir olan Eczane Kulaksızoğlu, işletmesine (0232) 342 10 54 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Eczane Kulaksızoğlu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Eczane Kulaksızoğlu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Eczane Kulaksızoğlu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Eczane Kulaksızoğlu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Eczane Kulaksızoğlu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Eczane Kulaksızoğlu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Eczane Kulaksızoğlu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Eczane Kulaksızoğlu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Eczane Kulaksızoğlu Yorumları

  1. Müşteri memnuniyeti sıfır. Tavsiye etmiyorum

  2. Bildiğimiz eczane 🙂 Herkeste bir doktor Havası var, Eczacıların genelinde Bazıları çok mütevazi Güler ve Hoş sohbetli.. Aslında Eğitimse Bizdede Doktora var :))

  3. Bornova metroya en yakın eczane burası sanırım. Son derece samimi insanlardı, çok memnun kaldım.

Yoruma kapalı.