Merkez Çilingir

5
(7)

Bornova Bornova Merkez Çilingir adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 11. Sk. no:6/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0532 780 56 00

Bornova Bornova Merkez Çilingir Yol Tarifi

Bornova Merkez Çilingir İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 11. Sk. no:6/A, Bornova – İzmir olan Bornova Merkez Çilingir, işletmesine 0532 780 56 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Merkez Çilingir ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Merkez Çilingir yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Merkez Çilingir hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Merkez Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Merkez Çilingir ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Merkez Çilingir için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Merkez Çilingir bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Merkez Çilingir sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Merkez Çilingir Yorumları

  1. Geçen yeni ev tuttum bu arkadaş o kadar hızlı gelip göbeği değiştirdi ki anlamadım hızlı ve güvenilir Bi arkadaş. Yakın bir arkadaşımın tavsiyesi ile ulaştım tavsiye ederim.

  2. Beyefendi gayet kibardı kısa sürede geldi, işimizi kısa sürede halletti.

  3. Çok beyefendi birisi ve 7/24 güvenle aranabilinecek bir esnaf kendisine kibarlığından ötürü tekrar tekrar teşekkür ederiz..!!!!????

Yoruma kapalı.