Ege University Medical Faculty Hospital

3
(293)

Bornova Ege University Medical Faculty Hospital adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, Bornova – İzmir

Telefon : 444 1 343

Bornova Ege University Medical Faculty Hospital Yol Tarifi

Ege University Medical Faculty Hospital İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Üniversite Cd. No:9, Bornova – İzmir olan Ege University Medical Faculty Hospital, işletmesine 444 1 343 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ege University Medical Faculty Hospital ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ege University Medical Faculty Hospital yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ege University Medical Faculty Hospital hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ege University Medical Faculty Hospital ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ege University Medical Faculty Hospital ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ege University Medical Faculty Hospital için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ege University Medical Faculty Hospital bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ege University Medical Faculty Hospital sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3 / 5. Toplam Oy : 293

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ege University Medical Faculty Hospital Yorumları

  1. İzmir ege üniversitesi tıp fakültesi hastanesi çok iyi bir hastane düzenli bir şekilde muayenenin olup dönüyorsun. Temiz bakımlı hijyenik bir ortamda sağlık hizmetleri sunulmaktadır m

  2. Ege üniversitesi hastanesinde onkoloji bölümünde tedavi görmekteyim ilgi alaka güler yüz güzel memnunum tek sıkıntım diğer bölümlerden randevu alamamak randevu sistemi saatli olsa çok kişi faydalanır ve saatinde gideceği için çok kalabalık olmaz benim nacizhane fikrim Allah eksikliğini göstermesin muhtaçsa etmesin sağlık çalışanlarımıza teşekkür ederim sağlıcakla kalalım.

  3. Ağır bir iş kazası için acile gitmem gerekti yaralanan personel için 1 saat park yeri bulamadım çoğu yer doktor ve çalışanlara ayrılmış durumda boş olan yerleri duba ile kapatmışlar bu durum boyle bir Hastahaneye hiç yakışmamış

Yoruma kapalı.