Mert Çakır Photography & Videography

5
(10)

Bornova Mert Çakır Photography & Videography adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Ergene, 546. Sk. No:3 Yazarlar Pasajı, 546. Sk., Bornova – İzmir

Telefon : 0533 023 07 74

Bornova Mert Çakır Photography & Videography Yol Tarifi

Mert Çakır Photography & Videography İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Ergene, 546. Sk. No:3 Yazarlar Pasajı, 546. Sk., Bornova – İzmir olan Mert Çakır Photography & Videography, işletmesine 0533 023 07 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Mert Çakır Photography & Videography ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Mert Çakır Photography & Videography yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Mert Çakır Photography & Videography hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Mert Çakır Photography & Videography ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Mert Çakır Photography & Videography ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Mert Çakır Photography & Videography için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Mert Çakır Photography & Videography bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Mert Çakır Photography & Videography sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Mert Çakır Photography & Videography Yorumları

  1. Dış çekim için Mert Çakır Photography tercih ettim. İzmir’in en iyisi diyebilirim. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum pişman olmazsınız. Kalite asla tesadüf değildir.

  2. Özel bir video çekimi için gittim ve yaklaşık 2.5 saat süren harika bir çekim oldu. çok makul fiyata onca uğraş onca emeklerle mükemmel bir sonuç elde edildi.
    TEŞEKKÜRLER MERT ÇAKIR PHOTOGRAPHY

  3. İşini severek yaptığı için çekimlerden son derece keyif aldık.Teşekkür ediyorum herkese tavsiye ederim.

  4. Mert bey çok ilgili ve işini profesyonel yapıyor.Kendisine çok teşekkür ederim.Çekimlerimiz gayet başarılıydı.

Yoruma kapalı.