İzmir Ege Miss Ütü Evi

4.1
(22)

Bornova İzmir Ege Miss Ütü Evi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 171. Sk. No:5, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 342 25 31

Bornova İzmir Ege Miss Ütü Evi Yol Tarifi

İzmir Ege Miss Ütü Evi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 171. Sk. No:5, Bornova – İzmir olan İzmir Ege Miss Ütü Evi, işletmesine (0232) 342 25 31 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Ege Miss Ütü Evi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Ege Miss Ütü Evi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Ege Miss Ütü Evi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Ege Miss Ütü Evi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Ege Miss Ütü Evi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Ege Miss Ütü Evi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Ege Miss Ütü Evi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Ege Miss Ütü Evi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.1 / 5. Toplam Oy : 22

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Ege Miss Ütü Evi Yorumları

  1. Çok başarılı. Bir aylık çamaşırımı verdim ertesi gün 7-8 çift çorabı bile her birinin eşi bulunup katlanmış şekilde teslim aldım. Fiyatı da gayet uygun. İyi hizmet için teşekkürler.

  2. gerçekten harika bi işletme çalışanlar güler yüzlü kaliteli ve temiz bi hizmet veriyorlar

Yoruma kapalı.