Murat Erkek Kuaförü

4.5
(18)

Bornova Murat Erkek Kuaförü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, Hürriyet Cd., Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Murat Erkek Kuaförü Yol Tarifi

Murat Erkek Kuaförü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, Hürriyet Cd., Bornova – İzmir olan Murat Erkek Kuaförü, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Murat Erkek Kuaförü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Murat Erkek Kuaförü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Murat Erkek Kuaförü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Murat Erkek Kuaförü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Murat Erkek Kuaförü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Murat Erkek Kuaförü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Murat Erkek Kuaförü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Murat Erkek Kuaförü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.5 / 5. Toplam Oy : 18

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Murat Erkek Kuaförü Yorumları

  1. Eli gayet hızlı ve güzel kesim yapan çok düzgün bir esnaf müşterisi çok olduğu için gitmeden önce randevu almanızı tavsiye ederim aksi halde eli boş dönebilirsiniz

Yoruma kapalı.