Özel Dönüşüm Kurs Merkezi

5
(14)

Özel Dönüşüm Kurs Merkezi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, B, 119/9. Sk. 3-2, Bornova – İzmir

Telefon : 0505 817 19 05

Özel Dönüşüm Kurs Merkezi Yol Tarifi

Özel Dönüşüm Kurs Merkezi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, B, 119/9. Sk. 3-2, Bornova – İzmir olan Özel Dönüşüm Kurs Merkezi, işletmesine 0505 817 19 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Dönüşüm Kurs Merkezi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Dönüşüm Kurs Merkezi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Dönüşüm Kurs Merkezi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Dönüşüm Kurs Merkezi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Dönüşüm Kurs Merkezi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Dönüşüm Kurs Merkezi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Dönüşüm Kurs Merkezi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Dönüşüm Kurs Merkezi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 14

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Dönüşüm Kurs Merkezi Yorumları

  1. Yeğenimin LGS başarısında muazzam katkıları oldu. Hakları ödenmez.????

  2. Başından itibaren birlikteyiz ve Dönüşüm ile aile gibi olduk. Oğluma önce destek amaçlı başlattık sonra TEOG ile devam ettik ve şimdi de Üniversite giriş sınavı ile final yapıyoruz. Özverilerini bilgi, beceri ve insanliklarini hiç unutmayacağız.

  3. İlgili hocalara sahip güzel bir kurum eğitim konusunda her türlü donanıma sahipler sınıflarda kalabalık yok birebir eğitim ve psikolojik yardımda mevcut

  4. Çok iyi kalpli öğretmenler var kendim 2 yıldır orda ders aldım ders anlatışları çok güzel eğlenceli cuma günleri hep geziler oluyor ama Covid 19 nedeniyle geziler iptal olmuş olabilir, olsun zaten oraya biz öğrenmeye gidiyoruz hepsi yıldız gibi öğretmenler hepsini çok seviyorum❤❤❤

  5. Elçin Hanim ile yaşadığım krizi gayet profesyonelce yöneten Arzu öğretmenimize çok teşekkür ediyorum. İşte bu yüzden her kurum için yönetim kadrosu çok önemlidir.

Yoruma kapalı.