Kazımdirik Mahallesi Muhtarlığı

3.5
(8)

Bornova Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 153. Sk. No:68, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 339 59 45

Bornova Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi Yol Tarifi

Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 153. Sk. No:68, Bornova – İzmir olan Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi, işletmesine (0232) 339 59 45 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Kazimdirik Mahallesi Muhtarligi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Kazımdirik Mahallesi Muhtarlığı Yorumları

  1. Ufak bir yer ama güleç insanlar. Bitkilerle donatılmış, ulaşımı kolay.

  2. Abicim, sen falan; hitabet boyle. Insan gibi uyardim, devam etti adam. Seviye bu !!!

  3. Kazımdirik Mah. 203/ 1 Sokak No: 2 Emek apartmanı önündeki umumun kullandığı araç ve yaya yolunun yaşadığı apartmana ve çevreye duyarlı apartman sakinleri olarak tarafımızdan temizlenerek, boyanmış ve daha güzel görünüm sağlamak için orta refüj alanı içindeki toprak alana yeterince çiçekler dikilmiştir. Bizler genellikle idareden bu platformlardan klasik olarak talep, istek ve şikayet şeklinde mağdurluğumuzu dile getiriyorsak da, örnek olması açısından bu sefer talep değil güzelliği sizlerle paylaşmak istedim.

Yoruma kapalı.