İzmir Sevinç Koleji

3.9
(15)

Bornova İzmir Sevinç Koleji adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Naldöken, 1237/4 Sokak No:2, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 421 28 26

Bornova İzmir Sevinç Koleji Yol Tarifi

İzmir Sevinç Koleji İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Naldöken, 1237/4 Sokak No:2, Bornova – İzmir olan İzmir Sevinç Koleji, işletmesine (0232) 421 28 26 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca İzmir Sevinç Koleji ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan İzmir Sevinç Koleji yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. İzmir Sevinç Koleji hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak İzmir Sevinç Koleji ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan İzmir Sevinç Koleji ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. İzmir Sevinç Koleji için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. İzmir Sevinç Koleji bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada İzmir Sevinç Koleji sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 15

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova İzmir Sevinç Koleji Yorumları

  1. yağmurlu havalarda altyapısal sorunu olması, okul giriş kapısında biriken 15-20 cm sudan dolayı okula girilememesi çok üzücü.

  2. Sabah kahvaltı veriyorlar okulda güzel. Genel bir okul servisi sorunu var uzun süre bizi pınar et logosu olan servis taşıdı çocuklarımızı ne olarak görüyorsa artık servisçi levhayı bile değiştirmiyor sık sık gec kalıyordu dolayısı ile biz de geç kalıyorduk. Bize çift dille eğitim çok iyi İngilizce öğrenecek dediler öyle bir şey yok çocuk yabancı dil öğrenmeyi bırakın çocuk öyle bir soğudu ki. Yabancı dilden İngilizce film çıkınca ağlıyor artık. Aynı sınıfta İngilizce öğretmeni olan bir veli çocuğunu okuldan alıyor geçen yıl çok iyiydi bu yıl çok kötü hem İngilizce hem genel olarak dedi. Okulun genel olarak yeri sanayide olsa da içi güzel. Muzik öğretmeni iyi ama sanırım özel ders alanlarla daha bir iyi

Yoruma kapalı.