Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu

4.3
(40)

Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, 61. Sk. No:12, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 58 56

Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu Yol Tarifi

Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, 61. Sk. No:12, Bornova – İzmir olan Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu, işletmesine (0232) 388 58 56 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özel Hedef Yüksek Öğrenim Ögrenci Yurdu Yorumları

  1. Oğlum kaldı bu yıl yurtta ve çok memnun kaldik. Ege üniversitesi ana kampüs girişine en yakın erkek yurdu olması sebebiyle yol sıkıntısı çekmedi. Yönetimin sevecen ve çözüm odaklı yaklaşımları ile yurttan çok memnun kaldı. Şüphe etmeden yurdu tercih edebilirsiniz????

  2. Oldukça başarılı bir işletme, ayrıca sahipleri oldukça ilgili ve güler yüzlüler. İşlerini özenle ve titizlikle yapmaktalar ve temiz bir ev ortamı sağlamışlar. Ortamında oldukça samimi ve içten olması bizi son derece memnun etti.

  3. Üniversiteye yakınlık ve güler yüz bakımından iyi olan ama hizmet bakımından bayaa kötü olan bir yurt, yinede siz bilirsiniz.

  4. 3 ay boyunca bu yurtta kaldım. Pandemi donemi boyunca odalarda herkes tek basina kaliyordu. Verdikleri hizmetten dolayi cok tesekkur ediyorum. Staj donemim boyunca kafam cok rahatti. Temizlik her gün özenle ve titizlikle yapılıyor. Konumu acisindan her yere yakın (metro, carsi vb.). İzmire geldiginiz zaman gonul rahatligiyla bu yurdu tercih edebilirsiniz.

Yoruma kapalı.