Yves Rocher

3.8
(17)

Bornova Yves Rocher adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Forum Bornova Avm, Kazım Dirik Mahallesi 372 Sokak No:10 D Blok Mağaza: 26-U, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 45 64

Bornova Yves Rocher Yol Tarifi

Yves Rocher İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Forum Bornova Avm, Kazım Dirik Mahallesi 372 Sokak No:10 D Blok Mağaza: 26-U, Bornova – İzmir olan Yves Rocher, işletmesine (0232) 373 45 64 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yves Rocher ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yves Rocher yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yves Rocher hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yves Rocher ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yves Rocher ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yves Rocher için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yves Rocher bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yves Rocher sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 17

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yves Rocher Yorumları

  1. Foruma gittiğimizde bu mağazayı kullanıyoruz. Güleryüzlü ve işinin ehli personel oluyor. Ege bölge müdüresi Aliye hanımefendiyi ailecek tanıyoruz. Kendisi çok kibar ve işini severek disiplinli olarak tüm bölgeye hakim vaziyette aşırı çalışma temposuyla aksatmaksızın işine hakim oluyor. Tüm çalışanlara selam ve hürmetlerimizle.
    Fatma – Ahmet Rauf Kantarcı
    Ürkmez

  2. Ruj larinmi desem kremlerinmi nerdeyse bütün ürünlerini kullanıyorum çok memnunum. Çalışanları güler yüz ve bilgili .son aldıklarından da çok memnun oldum .

  3. Yves Rocher kendi başına iyi bir marka olabilir ama şube çalışanları kesinlikle eğitilmeli!! Özellikle forum bornova mağazası ilgi alaka bilgi sıfır!! Müşteri memnuniyetinden habersiz alakasız. Ürünler için genelleme yapamayacağım baştada belirttim kendi başına iyi bir marka fakat hiçbir şekilde yararını görmedim daha çok yüzümde sivilcelenme kızarıklık arttı tavsiye etmiyorum diyemem ama düşünüp alınmalı ya da tester ürünler mutlaka denenmeli!!

  4. Cok küçük sınırlı bir alan. Magaza düzenlemeleri Fransa ile aynı. Sadece orada daha fazla promosyon ürünü sepetleri bulunuyordu.

  5. Çalışan arkadaşlar kalbimi kırdı, hiç ilgilenmediler, basit bi bakım kremi istedim ama göstermediler bile, direk başka mağazaya yönlendirdiler, yüzüme bile bakmadılar. O gün biraz paspal giyinmiştim, bu yüzden değildir umarım:(

Yoruma kapalı.