Özel İzmir Anadolu Lisesi

2.3
(4)

Bornova Özel İzmir Anadolu Lisesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mevlana, 1776 24 Sk No:4, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Özel İzmir Anadolu Lisesi Yol Tarifi

Özel İzmir Anadolu Lisesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mevlana, 1776 24 Sk No:4, Bornova – İzmir olan Özel İzmir Anadolu Lisesi, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özel İzmir Anadolu Lisesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özel İzmir Anadolu Lisesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özel İzmir Anadolu Lisesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özel İzmir Anadolu Lisesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özel İzmir Anadolu Lisesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özel İzmir Anadolu Lisesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özel İzmir Anadolu Lisesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özel İzmir Anadolu Lisesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.3 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Özel İzmir Anadolu Lisesi Yorumları

  1. Okulun çevre düzenlemesi çok kötü durumda. Arka tarafında bulunan sahanın koruma çitleri devrildi devrilecek.. Ayrıca akşam üzeri havuzdan çocuklarını almak için bekleyen velilere oturacak bir bank bile koymamış olmaları garip?

Yoruma kapalı.