Özkanlar Yeni Bornova Pazarı

3.9
(537)

Bornova Özkanlar Yeni Bornova Pazari adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, 190. Sk. 10 B, Bornova – İzmir

Telefon : Belirtilmemiş.

Bornova Özkanlar Yeni Bornova Pazari Yol Tarifi

Özkanlar Yeni Bornova Pazari İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, 190. Sk. 10 B, Bornova – İzmir olan Özkanlar Yeni Bornova Pazari, işletmesine 0000. nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Özkanlar Yeni Bornova Pazari ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Özkanlar Yeni Bornova Pazari yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Özkanlar Yeni Bornova Pazari hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Özkanlar Yeni Bornova Pazari ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Özkanlar Yeni Bornova Pazari ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Özkanlar Yeni Bornova Pazari için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Özkanlar Yeni Bornova Pazari bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Özkanlar Yeni Bornova Pazari sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 537

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Özkanlar Yeni Bornova Pazarı Yorumları

  1. Balıkçılardan sakin balık almayınız.hep bayat balık alırsınız.

  2. Viyaduklerin altının değerlendirilmesi açısından güzel bir yer oldu. Ama benim en sevdiğim yani açık pazar yeri olması.. her daim taze ürünlerin olması çok daha güzel.. hele bir de peynircilerin orada bir arkadaş var ki… konuşmasıyla dükkanı satar size, anlamazsınız bile..????

  3. Hemen hemen her gün pazar var diyebilirim birgün bit pazarı birgün giysi tekstil vs.cumartesileride meyve sebze ve tekstil türü bence güzel aradığını bulabilirsin

Yoruma kapalı.