Cici Bebe

2.6
(5)

Bornova Cici Bebe adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Ergene, Mustafa Kemal Cd. No:12/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 08 22

Bornova Cici Bebe Yol Tarifi

Cici Bebe İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Ergene, Mustafa Kemal Cd. No:12/A, Bornova – İzmir olan Cici Bebe, işletmesine (0232) 388 08 22 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Cici Bebe ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Cici Bebe yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Cici Bebe hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Cici Bebe ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Cici Bebe ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Cici Bebe için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Cici Bebe bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Cici Bebe sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Cici Bebe Yorumları

  1. 1 yıldızı bile mecburiyetten veriyorum. 1 ay once kizima aldığımız ilk ayakkabısı rezil kalitede..150 tl ödedik 1 ayda ayakkabılar silinmedi yikanmadi disari bile çıkmadı henüz simleri döküldü sarardı amele ayakkabısı gibi oldu yazıklar olsun .kesinlikle güvenip alışveriş yapmayin

  2. Teşekkürler alakaniza aldığımız ürünlerden çok memnun kaldık

Yoruma kapalı.