Park Bornova Outlet Center

4
(4233)

Park Bornova Outlet Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Doğanlar, Ankara Cd. NO.192, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 373 75 76

Park Bornova Outlet Center Yol Tarifi

Park Bornova Outlet Center İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Doğanlar, Ankara Cd. NO.192, Bornova – İzmir olan Park Bornova Outlet Center, işletmesine (0232) 373 75 76 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Park Bornova Outlet Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Park Bornova Outlet Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Park Bornova Outlet Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Park Bornova Outlet Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Park Bornova Outlet Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Park Bornova Outlet Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Park Bornova Outlet Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Park Bornova Outlet Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 4233

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Park Bornova Outlet Center Yorumları

  1. Kıyafet alışverişi için tercih edebilirsiniz. Normale göre daha avantajlı fiyatları var. Ayrıca içinde en başarılı Burger Kinglerden birini barındırmakta. Öğle aralarına dikkat edin çok yoğun olmakta.

  2. Kalabalıktan uzak ama her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yer

  3. Sessiz sakin temiz ve tenha bir alışveriş merkezi. Geçen gün bahçesine yöresel ürünlerin satıldığı bir pazar gelmiş. Dolaşıp alışveriş yapalım şöyle bir dolanalım diye girdik. Ama alışveriş yapmak ne mümkün! Satıcıların sürekli kendi tezgahlarına çağırmak için bağırıp çağırmalarından başımızı bile kaldıramadık çıkıp gttik. Satıcılar müşteri taciz etmekten bir vazgeçmediler ne diyelim.

  4. Sıradan kasabalarda dahi daha kapsamlı daha güzel avm ler gördüm, her geçen gün dahada kötüye giden bir ivmeye sahip, canlandırabilmek için harcanan bir çaba göremiyorum her gittiğimizde saha sakin mekanlar yazık yatırımlara insanlar avm içerisine mekan açıyor sonra kapıya bakıyor kimse gelecekmi diye, en memnun edici nokta otoparkları mutlaka istediğiniz yere parkedebiliyorsunuz çünkü boş, sinema için tercih ettiğimiz oluyor seans saatleri denk gelirse evimize yakın olduğu için tercih etmemizde önemli etken oluyor.

Yoruma kapalı.