Teb Turkiye Ekonomi Bankası

2.5
(4)

Bornova Teb Turkiye Ekonomi Bankası adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mah, Üniversite Cd. No: 9 D: 47/A, Bornova – İzmir

Telefon : 0850 204 0754

Bornova Teb Turkiye Ekonomi Bankası Yol Tarifi

Teb Turkiye Ekonomi Bankası İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mah, Üniversite Cd. No: 9 D: 47/A, Bornova – İzmir olan Teb Turkiye Ekonomi Bankası, işletmesine 0850 204 0754 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Teb Turkiye Ekonomi Bankası ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Teb Turkiye Ekonomi Bankası yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Teb Turkiye Ekonomi Bankası hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Teb Turkiye Ekonomi Bankası ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Teb Turkiye Ekonomi Bankası ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Teb Turkiye Ekonomi Bankası için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Teb Turkiye Ekonomi Bankası bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Teb Turkiye Ekonomi Bankası sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 4

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Teb Turkiye Ekonomi Bankası Yorumları

  1. Maaş hesabım bu bankada olduğu için kullanmak durumunda kaldım. Hiç bu kadar saygısız ve uygunsuz bir tavırla karşılaşmamıştım. Müşteri temsilcim soruma karşılık aşağılayıcı bir şekilde kaydınızı alıp gidin istiyorsanız diyerek bana çıkıştı. Tartışmak istemediğim için müşteri temsilcimi değiştirmek istediğimi söylediğimde dalga geçerek güldü tabi tabi istediğinizi seçin diyerek etrafını gösterdi. Gerçekten zorunlu kalmadıkça kullanılmamalı, en azından bu şube.

Yoruma kapalı.