Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu

3.9
(27)

Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 112/4. Sk. No:12/B, Bornova – İzmir

Telefon : 0535 434 70 28

Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu Yol Tarifi

Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 112/4. Sk. No:12/B, Bornova – İzmir olan Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu, işletmesine 0535 434 70 28 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.9 / 5. Toplam Oy : 27

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Tügva İzmir Evka 3 Erkek Öğrenci Yurdu Yorumları

  1. Yurt Açık. Erkek öğrenci yurdu. Ege üniversitesine çok çok yakın. Nezih böyle. Manzara. Temiz ve yeşil alan içerisinde kalınabilecek bir yurt. Kesinlikle öneririm.

  2. Personel sayısı yetersiz. Sürekli bir şeyler bozuluyor ve tamir ediliyor . Çamaşırlar çok sıkıntı yaşatıyor.bir çok yetersiz şey var ve bunu kurallarla örtmeye çalışıyorlar….

Yoruma kapalı.