Bornova Nüfus Müdürlüğü

2.5
(8)

Bornova Bornova Nüfus Müdürlüğü adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 10 59

Bornova Bornova Nüfus Müdürlüğü Yol Tarifi

Bornova Nüfus Müdürlüğü İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Erzene, Kazım Karabekir Cd. No:1, Bornova – İzmir olan Bornova Nüfus Müdürlüğü, işletmesine (0232) 388 10 59 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Nüfus Müdürlüğü ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Nüfus Müdürlüğü yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Nüfus Müdürlüğü hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Nüfus Müdürlüğü ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Nüfus Müdürlüğü ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Nüfus Müdürlüğü için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Nüfus Müdürlüğü bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Nüfus Müdürlüğü sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.5 / 5. Toplam Oy : 8

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bornova Nüfus Müdürlüğü Yorumları

  1. E-devlet üzerinden sıra aldığınız takdirde işleminiz 5 dk içerisinde tamamlanıyor. Randevuyla çalışıyor. Randevusuz kimse alınmıyor.

  2. Milletin işini en hızlı gören alakadar devlet dairesi ve kızıl saçlı hızlı konuşan abla kraldır????

  3. Sıfır hizmet. Tuvaletlerde sabun yok. Dezenfektan şişeleri boş. Danışmadaki memurlar ellerinde telefon maskesiz sohbet muhabbet. Randevular veya gerekli evraklar hakkında hiçbir bilgi yok. Hepsini tek tek sorarak öğreniyorsunuz.

Yoruma kapalı.