Yamanlar Su

4.2
(5)

Bornova Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü Mah, Turgut Reis Cd. No:133/b, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 351 15 00

Bornova Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi Yol Tarifi

Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü Mah, Turgut Reis Cd. No:133/b, Bornova – İzmir olan Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi, işletmesine (0232) 351 15 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Yildiz Ti̇caret Yamanlar Su & Tüp Satişi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Yamanlar Su Yorumları

  1. Yeni tarihli damacana verip yeni tarih damacana istediğim zaman 5 TL ekstra para isteyen telefonda mafya vari konuşan bir işletmecisinin olduğu bir dükkan.
    İşletmeye cevap; Diğer firmalar bu ücreti yansıtmıyor.

Yoruma kapalı.