Essi Güzellik Merkezi Bayraklı

4.2
(6)

Bornova Essi Güzellik Merkezi Bayraklı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Özkanlar, Mansuroğlu Mahallesi, Haşim İşcan Caddesi, Altay Apt. No:30 K:1 D:1, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 520 25 95

Bornova Essi Güzellik Merkezi Bayraklı Yol Tarifi

Essi Güzellik Merkezi Bayraklı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Özkanlar, Mansuroğlu Mahallesi, Haşim İşcan Caddesi, Altay Apt. No:30 K:1 D:1, Bayraklı – İzmir olan Essi Güzellik Merkezi Bayraklı, işletmesine (0232) 520 25 95 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Essi Güzellik Merkezi Bayraklı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Essi Güzellik Merkezi Bayraklı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Essi Güzellik Merkezi Bayraklı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Essi Güzellik Merkezi Bayraklı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Essi Güzellik Merkezi Bayraklı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Essi Güzellik Merkezi Bayraklı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Essi Güzellik Merkezi Bayraklı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Essi Güzellik Merkezi Bayraklı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Essi Güzellik Merkezi Bayraklı Yorumları

  1. Tertemiz pırıl pırıl,insanın kendisini huzurlu ve rahat hissettiği,daha kapıdan girdiğiniz anda güler yüzlü uzman kadrosu ile sizi karşılayan muhteşem bir merkez.

  2. Erkeklere de hizmet veren son derece hijenik bir yer, dukkan olmasi ve cok genis olmasi islem sirasinda afagan bastirmiyor insana,ekip cok sicak kanli, cihazlar yeni ve en son teknolojide. Cin mali kullanmiyorlar.

Yoruma kapalı.