Acil Oto Ekspertiz

3.2
(37)

Bornova Acil Oto Ekspertiz adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mersinli Mah., Fatih Cad San Sit, D:No:190, 1, Konak – İzmir

Telefon : (0232) 457 79 02

Bornova Acil Oto Ekspertiz Yol Tarifi

Acil Oto Ekspertiz İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mersinli Mah., Fatih Cad San Sit, D:No:190, 1, Konak – İzmir olan Acil Oto Ekspertiz, işletmesine (0232) 457 79 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Acil Oto Ekspertiz ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Acil Oto Ekspertiz yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Acil Oto Ekspertiz hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Acil Oto Ekspertiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Acil Oto Ekspertiz ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Acil Oto Ekspertiz için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Acil Oto Ekspertiz bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Acil Oto Ekspertiz sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 37

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Acil Oto Ekspertiz Yorumları

  1. 2 hafta önve1 parça değişen li dediğiniz aracı aldım paraya sıkıştığı için satmak zorunda kalıp satılığa çıkardım aracı il dışından gelen adam expere girince 5 parça değişen ve podye şaselerde hasar cıktı 10bin mağduriyetimi belirtmem ragmen rahat ve umursamaz tabırlarınızdan dolayı acil oto expertizi tercih etmeyi geçtim önünden geçmem sizin sayenizde 1000 lirada adama verdim yol ve expertizi parasına yazıklar olsun

  2. Berbat kendileri herşeyi çok biliyorlar kustahlar araç a kendi kafalarından hasar yazıyorlar yeni değiştiririm parçaya değişmemiş sen bilmiyorsun diyorlar kesinlikle tavsiye etmiyorum çok havacılar ama içleri boş aklınız varsa gelmeyim para ile rezil oluyorsun kendinizi bir halt sanıyorsunuz ve adiniz geçtiği her yerde bir daha asla oraya götürme onlar esnaf değil diyorlar araba mı biliyorum 3 kuruş fazla satilsin diye yalan söylemem kalsin umrumda değil 3 senedir bende 5 sene daha bende kalsin fakat sizin ne esnafliginiz nede kendiniz 0 puan edersiniz bir daha aklım olsa ne alıcı ne satıcı olarak önümüzden geçmem birisi expertiz sorduğunda acil expertiz hariç hepsine git diyeceğim ve elimden geldiğince senin reklaminizi yapmaya calicagim ben sizle calisarak hata yaptim dusmanim sizinle calismasin

  3. Arabadaki soğutma sistemindeki arızayı bulup teste devam etmek istemediler ve paramızı iade ettiler. Gönül rahatlığıyla araç göstermeye gidebilirsiniz.

  4. Burdan 2017 senesinde fiesta expertizi yaptırmıştım %80cikan motor, 2hafta sonra motor piston krank,karter ne varsa patlatmisti ve bana o zaman 10.000 liraya mal olmuştu araçtan satışından da 5000 lira zarar etmiştim orijinal denilen araç heryeri vuruk çıkmıştı bu expertiz galericilerle anlaşmalı işini doğru düzgün yapmayan bir ekspertiz firması her aklıma geldiginde lanet ederim.
    Ayrıca yuksek yildizli yorumlarınin troll olduğunu düşünüyorum.

Yoruma kapalı.