Akbank Özkanlar Bornova Şubesi

4
(6)

Bornova Akbank Özkanlar Bornova Şubesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:112/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 347 01 02

Bornova Akbank Özkanlar Bornova Şubesi Yol Tarifi

Akbank Özkanlar Bornova Şubesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:112/A, Bornova – İzmir olan Akbank Özkanlar Bornova Şubesi, işletmesine (0232) 347 01 02 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Akbank Özkanlar Bornova Şubesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Akbank Özkanlar Bornova Şubesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Akbank Özkanlar Bornova Şubesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Akbank Özkanlar Bornova Şubesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Akbank Özkanlar Bornova Şubesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Akbank Özkanlar Bornova Şubesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Akbank Özkanlar Bornova Şubesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Akbank Özkanlar Bornova Şubesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Akbank Özkanlar Bornova Şubesi Yorumları

  1. Çalışanlar oldukça ilgili. Şube küçük olsa da kasa hizmetleri var. Büyük, orta ve küçük kasa seçenekleri var. Sıra çok olmuyor ve hizmeti hızlıca sağlıyorlar. Saatlerce sıra bekleme gibi bir durum söz konusu değil.

  2. Numaratör arızalı (fiş vermiyor). Güvenlik görevlisi ortada yok. İşlem yapmak istediğinizde aşağıdaki personel sizi yukarı gönderiyor, yukarıdaki aşağıdaki müsait değil mi de yukari gönderiyor diyerek aşağı gönderiyor. Sanırım aralarında bi sorun var. Finalde ortaya çıkan güvenlik görevlisi oturup telefonla oynuyor. Mobil uygulama güzel, şubeye gitmemek en güzeli.

Yoruma kapalı.