Ankara Eczanesi

3.2
(6)

Bornova Ankara Eczanesi adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, ACİL KARŞISI, Kazım Dirik Mah Üniversite Caddesi, Ege Ünv. No:42/B, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 388 22 18

Bornova Ankara Eczanesi Yol Tarifi

Ankara Eczanesi İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, ACİL KARŞISI, Kazım Dirik Mah Üniversite Caddesi, Ege Ünv. No:42/B, Bornova – İzmir olan Ankara Eczanesi, işletmesine (0232) 388 22 18 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ankara Eczanesi ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Ankara Eczanesi yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Ankara Eczanesi hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Ankara Eczanesi ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Ankara Eczanesi ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Ankara Eczanesi için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Ankara Eczanesi bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Ankara Eczanesi sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.2 / 5. Toplam Oy : 6

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Ankara Eczanesi Yorumları

  1. ilgisiz insanlar sanirim ege üniversitesinin karşısında olmayı garanti bilmişler yaşlı ve hasta insanlara yardımcı olmak yerine başlarından savmayı tercih ediyorlar. Guleryuz sıfır üstelik ilgi alaka da sıfır zorla iş yapıyorlar nöbetçi olmadığı takdirde uğramayın

Yoruma kapalı.