Aramex Delivery Unlimited

2.7
(40)

Bornova Aramex Delivery Unlimited adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Ankara Cd. 187/b, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 348 07 37

Bornova Aramex Delivery Unlimited Yol Tarifi

Aramex Delivery Unlimited İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Ankara Cd. 187/b, Bayraklı – İzmir olan Aramex Delivery Unlimited, işletmesine (0232) 348 07 37 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aramex Delivery Unlimited ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aramex Delivery Unlimited yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aramex Delivery Unlimited hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aramex Delivery Unlimited ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aramex Delivery Unlimited ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aramex Delivery Unlimited için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aramex Delivery Unlimited bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aramex Delivery Unlimited sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.7 / 5. Toplam Oy : 40

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Aramex Delivery Unlimited Yorumları

  1. 3 Gün de Amerikadan getirilen kargoyu 4 gün de şubeden eve teslim edemeyen şirket. 5 euro fazla verip kaliteli taşıyıcı ile getirtin ürünlerinizi amazondan.

  2. Aramex için kayıt oluşturdum kargo gönderim yapacağım 2 hafta oldu gelmediler çok yavaşlar tavsiye etmiyorum

Yoruma kapalı.