Atatürk Mahallesi Muhtarlığı

3.4
(5)

Bornova Atatürk Mahallesi Muhtarlığı adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Atatürk, 853. Sk. 29/1, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 343 34 30

Bornova Atatürk Mahallesi Muhtarlığı Yol Tarifi

Atatürk Mahallesi Muhtarlığı İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Atatürk, 853. Sk. 29/1, Bornova – İzmir olan Atatürk Mahallesi Muhtarlığı, işletmesine (0232) 343 34 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Mahallesi Muhtarlığı ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atatürk Mahallesi Muhtarlığı yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atatürk Mahallesi Muhtarlığı hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atatürk Mahallesi Muhtarlığı ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atatürk Mahallesi Muhtarlığı ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atatürk Mahallesi Muhtarlığı için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atatürk Mahallesi Muhtarlığı bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atatürk Mahallesi Muhtarlığı sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.4 / 5. Toplam Oy : 5

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Atatürk Mahallesi Muhtarlığı Yorumları

  1. Davulcular her Allahin günü bahşiş toplamaya geldiler cok rahatsizlik vericiydi.bir dahaki bayram kontrollu calisma saglanirsa seviniriz. Ramazan ortasi ve bayram da iki ke ere ideal abartiyorlar

Yoruma kapalı.