Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu

4.7
(50)

Bornova Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, Hürriyet Cd. No.142, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 374 14 74

Bornova Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu Yol Tarifi

Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, Hürriyet Cd. No.142, Bornova – İzmir olan Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu, işletmesine (0232) 374 14 74 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.7 / 5. Toplam Oy : 50

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Atatürk Mahallesi Sürücü Kursu Yorumları

  1. Ehliyet almak için tercih edilebilir en iyi sürücü kursu. Güler yüzlü ve işinde profesyonel insanlar özellikle direksiyon öğretmenim harun hoca olduğu için çok şanslıydım Tüm adaylara Başarılar dilerim.

  2. Başta Harun hocama emekleri için çok teşekkür ediyorum bu kadar sabırlı, güler yüzlü, eğlenceli olduğu için. Bornova da alabileceğiniz en iyi sürücü kursu diyebilirim. Teorik derslerde verilen kalite performansı beni olumlu yönde etkiledi ve sınava adapte olmama katkı sağladı. Bize bu imkanları sağladıkları için Harun hocama ve sürücü kursuna her şey için teşekkürlerimi iletiyorum.

  3. Kurstaki herkesin ilgili tavrı ayrı, Harun hoca ayrı. Kursa zorla değil keyifle gidiyorsunuz. Ellerine emeğine sağlık hocam. Atatürk mahallesi sürücü kursunun benzeri yok :))))

  4. Kursun çalışanları ve eğitmenleri gerçekten aşırı ilgili ve alâkalı davranıyorlar. Sınav dâhil tüm derslerimde Harun Hocam sayesinde bol keyif aldım. Dersin verdiği stresi atabilmemiz için hem dersi öğretirken hem de eğlenceli sohbetler ettik. Korkusu olan veya stres yaşayan kişiler kesinlikle kaliteli eğitmenleri için bu kursu seçmeli. Tekrardan hepsine çok teşekkür ederim.

  5. Sürücü kursunun öğrencisiyim şuan. Direksiyon dersi alıyorum, hocamdan çok memnunum. Hoca seçimi gerçekten önemli. Anlatım ve motive konusunda etkili oluyor.yazılı soiınava hazırlık Dersleri video olarak ilerledi pandemiden dolayı. Yazılı sınavdan sonra bir iki hafta içinde direksiyon derslerinin tarihide belirleniyor. Özellikle hanım kardeşlerim Servet hocamdan çok memnunun tavsiye ederim ???? kazasız sıkıntısız, hep umutla mutlulukla süreceğiniz günleriniz olsun.

Yoruma kapalı.