Aytürk Et

5
(19)

Bornova Aytürk Et adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazım Dirik Mah, Mustafa Kemal Cd. No:140/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 86 16

Bornova Aytürk Et Yol Tarifi

Aytürk Et İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazım Dirik Mah, Mustafa Kemal Cd. No:140/A, Bornova – İzmir olan Aytürk Et, işletmesine (0232) 999 86 16 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Aytürk Et ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Aytürk Et yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Aytürk Et hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Aytürk Et ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Aytürk Et ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Aytürk Et için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Aytürk Et bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Aytürk Et sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Aytürk Et Yorumları

  1. AYTÜRK ET yaklaşık 10 gün önce İzmir Bayraklı Manavkuyu Mahallesi Mustafa Kemal Caddesi üzerindeki 140/A da hizmete açılmıştır. Resmi açılışı da dün yapılmıştır. Konum olarak çok merkezi yerde ve ulaşımı kolay. Büyük baş ve küçük baş hayvanları Kars, Ağrı ve Erzurum’dan gelmektedir. Ayrıca Turgutlu’da kendilerine ait Besi Çiftliği var. Kurbanlık ve toptan satışları da var. Et ürünleri taze kaliteli güzel ve güvenilir. Mekan sahibi Özer Aytürk ve çalışanı çok saygılı ve nazik. Fiyatlar market fiyatlarına yakın. Temiz güzel bir yer. Hayırlı olmasını ve bol kazançlar diliyorum. Tavsiye ederim. Teşekkürler.

  2. Dizi yerine seyredilecek vitrini ile vazgeçilmez kasabımız.

Yoruma kapalı.