Babyboom

3.8
(19)

Bornova Babyboom adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik Mah 367/6 Sk Kids Mall AVM, 5/D, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 360 30 35

Bornova Babyboom Yol Tarifi

Babyboom İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik Mah 367/6 Sk Kids Mall AVM, 5/D, Bornova – İzmir olan Babyboom, işletmesine (0232) 360 30 35 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Babyboom ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Babyboom yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Babyboom hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Babyboom ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Babyboom ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Babyboom için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Babyboom bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Babyboom sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.8 / 5. Toplam Oy : 19

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Babyboom Yorumları

  1. Aldiginiz ürünü geri iade edemiyorsunuz. Üstüne bir de azar isitiyorsunuz. Kesinlikle gitmeyin.

  2. Berbat bir yer ürünler güzel olsa da elemanlar ilgisiz ukala terbiyesizce davranıyorlar müşterilere aynı elemanlar olduğu sürece asla gitmem

  3. 0-15 yaş tüm bebek ve çocuk giyim, araç gereç bulabileceğiniz. Çok şirin ve kaliteli bir mağaza. Teşekkürler.

Yoruma kapalı.