Bakış Mobilya Hazır Mutfak

5
(2)

Bornova Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : İnönü, 785. Sk. no 7, Bornova – İzmir

Telefon : 0536 678 12 30

Bornova Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış Yol Tarifi

Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi İnönü, 785. Sk. no 7, Bornova – İzmir olan Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış , işletmesine 0536 678 12 30 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bakış Mobilya Hazır Mutfak Fikret Bakış sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bakış Mobilya Hazır Mutfak Yorumları

  1. Bakışlar mutfak, hüseyin bey ile tanışmam bir kardeşim vasıtasıyla tamamen tesadüfi olmuştur. Fakat bundan sonraki hayatımda hüseyin bey mesleğine devam ettiği sürece tüm işlerimi kesinlikle kendisi yapacaktır. Başından sonuna mütevazi, son derece bilgilendirici, bir o kadarda naif bir karakterdir hüseyin bey öyle ki tüm bu özellikleri ve güzellikleri yaptığı iş ile çok iyi bir şekilde bağdaşmış durumda, kullanılan ürünlerin kalitesi, montaj hassasiyeti ve muazzam sonuç tekrar tekrar teşekkür ederim. Böyle bir dönem içerisinde güvenilecek ustalar kalmamışken sizinle ve abinizle tanışmış olmak benim için kaybedilmeyecek bir değerdir. Meslek hayatınızda kalbinizden geçenleri rabbim size versin inşallah. Ellerinize sağlık Allah razı olsun

Yoruma kapalı.