Barış Kuyumculuk

3.5
(2)

Bornova Barış Kuyumculuk adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No: 33/D, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 347 58 66

Bornova Barış Kuyumculuk Yol Tarifi

Barış Kuyumculuk İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Mansuroğlu, Haşim İşcan Cd. No: 33/D, Bayraklı – İzmir olan Barış Kuyumculuk, işletmesine (0232) 347 58 66 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Barış Kuyumculuk ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Barış Kuyumculuk yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Barış Kuyumculuk hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Barış Kuyumculuk ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Barış Kuyumculuk ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Barış Kuyumculuk için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Barış Kuyumculuk bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Barış Kuyumculuk sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 3.5 / 5. Toplam Oy : 2

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Barış Kuyumculuk Yorumları

  1. Güler yüzle karşilandığınız , zevlki modelleri bulabileceğiniz bir kuyumcu. Uygun fiyatlara, istediğiniz modele ulaşabilirsiniz. Güven içinde alışveriş yapabilirsiniz.

Yoruma kapalı.