Basaran Home Center

1.8
(10)

Bornova Basaran Home Center adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:141, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 388 81 87

Bornova Basaran Home Center Yol Tarifi

Basaran Home Center İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Mustafa Kemal Cd. No:141, Bayraklı – İzmir olan Basaran Home Center, işletmesine (0232) 388 81 87 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Basaran Home Center ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Basaran Home Center yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Basaran Home Center hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Basaran Home Center ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Basaran Home Center ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Basaran Home Center için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Basaran Home Center bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Basaran Home Center sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 1.8 / 5. Toplam Oy : 10

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Basaran Home Center Yorumları

  1. 2 hafta denilen teslim süresi oldu 1 ay. Müsteri hizmetleri vasat durumda. Söyledikleri şeyler tamamen uydurmadır. Satış yapan bayanın lafına güvenilmez. Alışveriş için kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  2. Koltukların dikişleri berbat!! masanın köşeleri ezik, Yalancılar sakın güvenmeyin,Teslimatı 3 gün geciktirdiler tamam dedik, 1 gün araba bozuldu dediler diğer gün çalışanın cenazesi, üçüncü gün işyeri sahibinin cenazesi var dediler

  3. Her şeyiyle tam REZALET!! Sakın alışveriş yapmayın, parayı alınca tavırları değişir, sakın güvenmeyin

  4. Hiç memnun kalmadım müşteriye doğru bilgi vermiyorlar son aldığım üründe sorun yaşıyorum defalarca bildirdiğim halde bugün eşimde her gün gelip bizi rahatsız ediyorsunuz giyen terslemisler

  5. Başaran mobilya sakın dükkanın önünden geçmeyin tam bir felaket tv altı dolap aldık kapakları yamuk yumuk sözde ilgilecenecklerdi ilgilenmediler ! Parayı verdikten sonra arayan soran yok !

Yoruma kapalı.