Baykuşçu Petshop

5
(7)

Baykuşçu Petshop adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Evka 3, 119/2 sokak, şerife Baba sitesi no 6 D:1A, Bornova – İzmir

Telefon : 0554 884 10 00

Baykuşçu Petshop Yol Tarifi

Baykuşçu Petshop İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Evka 3, 119/2 sokak, şerife Baba sitesi no 6 D:1A, Bornova – İzmir olan Baykuşçu Petshop, işletmesine 0554 884 10 00 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Baykuşçu Petshop ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Baykuşçu Petshop yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Baykuşçu Petshop hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Baykuşçu Petshop ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Baykuşçu Petshop ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Baykuşçu Petshop için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Baykuşçu Petshop bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Baykuşçu Petshop sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 5 / 5. Toplam Oy : 7

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Baykuşçu Petshop Yorumları

  1. Hayırlısı olsun çok ilgili bir yer bugüne kadar bulamadığım çoğu şeyleri burada bulabiliyorum teşekkür ederim baykuşcu

  2. Yavru köpeğim Pino için çit almaya gittim. Sahibi çok ilgiliydi. Her müşterisiyle teker teker ilgilendi. Aynı zamanda köpekler hakkında bilgili ve tecrübeliydi. Köpeğimle baş etmemi kolaylaştırmam için bana birçok ürünü tanıttı. Evka 3 çevresinde oturanların köpeklerinin malzemelerini tamamlaması için uğrayabileceği bir yer.

  3. Merhabalar tam kapanmada açık mısınız çok acil kedi taşıma kutusuna ihtiyacımız var

  4. Yeni açılan bir iş yeri olmasına rağmen çeşitleri ürünleri güzel ve kaliteli fiyatı ucuz tavsiye ederim

  5. Küçük şirin bir işletme aradığınız ürün olmasada sahibi çok ilgili bulup adrese teslim ediyor güler yüzlü ve samimi tavsiye ederim

Yoruma kapalı.