Bayraklı Halı Yıkama

4.3
(20)

Bornova Bayraklı Halı Yıkama adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Manavkuyu, 250. Sk. No:14 D:5, Bayraklı – İzmir

Telefon : (0232) 388 15 05

Bornova Bayraklı Halı Yıkama Yol Tarifi

Bayraklı Halı Yıkama İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Manavkuyu, 250. Sk. No:14 D:5, Bayraklı – İzmir olan Bayraklı Halı Yıkama, işletmesine (0232) 388 15 05 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bayraklı Halı Yıkama ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bayraklı Halı Yıkama yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bayraklı Halı Yıkama hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bayraklı Halı Yıkama ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bayraklı Halı Yıkama ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bayraklı Halı Yıkama için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bayraklı Halı Yıkama bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bayraklı Halı Yıkama sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 4.3 / 5. Toplam Oy : 20

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Bayraklı Halı Yıkama Yorumları

  1. Malinizla rezil olmak istiyorsanız gidin verin. Dürüst bir işletme değiller. Teslimat tarihiyle ilgili yalan söylüyorlar 4-6 gün için yapacakları teslimatı 15 gün içinde kırt defa aradığımız halde anca teslim ettiler. Elde yikasaniz o kadar surmezdi. Bir daha asla kullanmam beş para etmez bir işletme.

Yoruma kapalı.