Belediye Kedi Kliniği

2.6
(69)

Bornova Bornova Belediyesi Kedi Kliniği adres, telefon, yol tarifi ve yorumları yer almaktadır.

Adres : Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No: 40/A, Bornova – İzmir

Telefon : (0232) 999 29 29

Bornova Bornova Belediyesi Kedi Kliniği Yol Tarifi

Bornova Belediyesi Kedi Kliniği İzmir ilinde hizmet vermektedir. Açık adresi Kazımdirik, Fevzi Çakmak Cd. No: 40/A, Bornova – İzmir olan Bornova Belediyesi Kedi Kliniği, işletmesine (0232) 999 29 29 nolu telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Ayrıca Bornova Belediyesi Kedi Kliniği ulaşım ve yol tarifi bilgilerini alabilmek için yukarıda yer alan haritayı kullanabilirsiniz. Sayfamızın altında bulunan Bornova Belediyesi Kedi Kliniği yorumları bölümünü inceleyebilir, firma puanını görebilir ve isterseniz sizde yorum yaparak deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz. Bornova Belediyesi Kedi Kliniği hakkında daha detaylı bilgi almak yukarıdaki bilgileri kullanarak Bornova Belediyesi Kedi Kliniği ile iletişime geçebilirsiniz.

Sayfamızda yer alan Bornova Belediyesi Kedi Kliniği ile ilgili tüm bilgiler Google Maps kaynağından çekilmektedir. Bilgilerin doğruluğundan firmamız sorumlu tutulamaz. Bornova Belediyesi Kedi Kliniği için yapılan yorumların sorumlulukları yorum yapana aittir. Bornova Belediyesi Kedi Kliniği bilgilerinde hata yada eksiklik olduğunu düşünüyorsanız yada Bornova Belediyesi Kedi Kliniği sahibi iseniz ve işletme bilgilerinin kaldırılmasını istiyorsanız bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Burayı Puanla

5 Yıldıza Kadar Bir Puan Seç

Ortalama Puan : 2.6 / 5. Toplam Oy : 69

Burayı ilk değerlendiren siz olun.

Bornova Belediye Kedi Kliniği Yorumları

  1. Canları oray götürmeyin özel veterinere gidin ücretsiz olduğu için canlara bakılmıyor
    Çoğu orada hayatını kaybediyor

  2. Bugün bir sokak kedisini muayeneye götürdüm. Hiç memnun kalmadım. Kadın bir hekim var, çok kaba, agresif, bağırarak cevap veriyor, sorulara düzgün cevap vermiyor, saygısız, kliniğe sokmuyor, kedinin problemini bile düzgünce ifade etmeme izin vermiyor. Yanındaki çalışanada kötü muamele yapıyor. Bir kediyi zaptedemiyor, kedi kaçınca bağırıyor falan. Eskiden burada bir bay çalışan vardı orta yaşlarda onun uslubu çok iyiydi ve işinide iyi yapıyordu. Bu bayandan hiç memnun kalmadım beni Pınarbaşındaki başka bir kliniğe yönlendirdi ilaçlar için neden burası yapmıyor diye sordum bana istersen başka bir kliniğe gidebilirsin diye cevap verdi. Şimdi Bornova belediyesine soruyorum, bu kadar kişi işsiz iken neden böyle insanlara iş veriyorsunuz? Sanki kendisi orada amme hizmeti yapıyor maaşını almıyor gibi insanlara muamele yapıyor. Böyle kişileri barındırmayın lütfen. Hiç memnun kalmadım 1 yıldız bile fazla!

  3. Veteriner hekim hanım,çok gergin ve sinirli asla soru soramıyorsunuz.Sanki zorla calistiriyorlarmis gibi hemen tersliyor. Sizinle mi uğraşacağım der gibi bir tavrı var.

  4. Önce hayvanların da can oldugunu öğrensinler bu işe gönül veren insamlar yapmali mesai saati bitti diye yaralı hayvanı aramamak ordaysa gelelim yoksa ugrasmayalım demek nasıl bir iş ahlakı nasıl bir vicdan yazık !

Yoruma kapalı.